Logo for the website Logo for the website

Sverigedemokraterna

[Missing text '/views/politicspage/parts/person/organisation' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/mission' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/period' for 'English']
Mälardalsrådets rådsmöte, Övrigt ledamot 2019-06-2023-05
Servicenämnd, Politisk organisation ledamot 2019-01-2022-12
Samhällsbyggnadsnämnd, Politisk organisation ledamot 2020-11-2022-12
Regionfullmäktige, Politisk organisation ersättare 2018-10-2022-10

Did the content help you?

Last updated: Tuesday, May 5, 2020