Du är på Region Örebro läns webbplats.

Logotyp för webbplatsen Logotyp för webbplatsen

Socialdemokraterna

  • 070 374 33 11 (Mobile)
Organisation
Uppdrag
Period
Länstrafiken Örebro AB, styrelse, Bolag ersättare 2019-06-2023-05
Samhällsbyggnadsnämnd, Politisk organisation ledamot 2019-01-2022-12
Specifikt samverkansråd skola, utbildning och kompetensförsörjning, Övrigt ledamot Nora kommun 2019-01-2022-12
Regionfullmäktige, Politisk organisation ledamot 2018-10-2022-10

Hade du nytta av innehållet på denna sida?

Senast uppdaterad: den 5 maj 2020