Logo for the website Logo for the website

Gunilla Fredriksson

Sverigedemokraterna

  • 073 182 73 46 (Mobile)
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/organisation' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/mission' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/period' for 'English']
Beredning för somatisk specialistvård och högspecialiserad vård, Politisk organisation ledamot 2020-11-2022-12
Valberedning, regionfullmäktiges, Politisk organisation ledamot 2018-10-2022-10
Hälso- och sjukvårdsnämnd, Politisk organisation ledamot 2019-01-2022-12
Regionstyrelsen, Politisk organisation ersättare 2019-01-2022-12
Regionfullmäktige, Politisk organisation ledamot 2018-10-2022-10

Did the content help you?

Last updated: Tuesday, May 5, 2020