Logo for the website Logo for the website

Sverigedemokraterna

  • 070 537 98 60 (Mobile)
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/organisation' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/mission' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/period' for 'English']
Beredning för psykiatri, hjälpmedel och habilitering, Politisk organisation ledamot 2021-06-2022-12
Mälardalsrådets rådsmöte, Övrigt ersättare 2019-06-2023-05
Forsknings- och utbildningsnämnd, Politisk organisation ersättare 2019-04-2022-12
Regionfullmäktige, Politisk organisation ersättare 2019-02-2022-10

Did the content help you?

Last updated: Tuesday, May 5, 2020