Du är på Region Örebro läns webbplats.

Logotyp för webbplatsen Logotyp för webbplatsen

Sverigedemokraterna

Organisation
Uppdrag
Period
Länsgården fastigheter AB, styrelse, Bolag ledamot 2019-06-2023-05
Politiska sekreterare, Övrigt Politisk sekreterare 2020-10-2022-12
Samhällsbyggnadsnämnd, Politisk organisation ledamot 2020-09-2022-12
Mälardalsrådets rådsmöte, Övrigt ersättare 2020-09-2023-05
Kulturnämnd, Politisk organisation ersättare 2019-04-2022-12
Regionfullmäktige, Politisk organisation ledamot 2018-10-2022-10

Hade du nytta av innehållet på denna sida?

Senast uppdaterad: den 5 maj 2020