Logo for the website Logo for the website

Sverigedemokraterna

  • 070 279 41 39 (Mobile)
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/organisation' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/mission' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/period' for 'English']
Länsgården fastigheter AB, styrelse, Bolag ledamot 2019-06-2023-05
Kulturnämnd, Politisk organisation ledamot 2021-06-2022-12
Politiska sekreterare, Övrigt Politisk sekreterare 2020-10-2022-12
Samhällsbyggnadsnämnd, Politisk organisation ledamot 2020-09-2022-12
Mälardalsrådets rådsmöte, Övrigt ersättare 2020-09-2023-05
Regionfullmäktige, Politisk organisation ledamot 2018-10-2022-10

Did the content help you?

Last updated: Tuesday, May 5, 2020