Du är på Region Örebro läns webbplats.

Logotyp för webbplatsen Logotyp för webbplatsen

Sverigedemokraterna

  • 070 510 91 31 (Mobile)
Organisation
Uppdrag
Period
Mälardalsrådets rådsmöte, Övrigt ledamot 2019-06-2023-05
Regionråd, Övrigt oppositionsråd 2019-02-2022-12
Regional tillväxtnämnd, Politisk organisation ledamot 2019-01-2022-12
Regionstyrelsen, Politisk organisation ledamot 2019-02-2022-12
Regionfullmäktige, Politisk organisation ledamot 2022-10-2026-10

Hade du nytta av innehållet på denna sida?

Senast uppdaterad: den 5 maj 2020