Du är på Region Örebro läns webbplats.

Logotyp för webbplatsen Logotyp för webbplatsen

Socialdemokraterna

  • 070 549 52 25 (Mobile)
Organisation
Uppdrag
Period
Forsknings- och utbildningsnämnd, Politisk organisation vice ordförande 2021-12-2022-12
Valberedning, regionfullmäktiges, Politisk organisation vice ordförande 2019-09-2022-10
Beredning för närsjukvård, Politisk organisation ledamot 2019-01-2022-12
Regionfullmäktige, Politisk organisation ledamot 2018-10-2022-10

Hade du nytta av innehållet på denna sida?

Senast uppdaterad: den 5 maj 2020