Logo for the website Logo for the website

Sverigedemokraterna

  • 070 211 22 62 (Mobile)
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/organisation' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/mission' for 'English']
[Missing text '/views/politicspage/parts/person/period' for 'English']
Partiföreträdare, Övrigt Partiföreträdare 2019-01-2022-12
Planerings- och organisationskommitté, regionstyrelsens, Politisk organisation ledamot 2019-01-2022-12
Regionråd, Övrigt oppositionsråd 2019-01-2022-12
Regionstyrelsen, Politisk organisation ledamot 2019-01-2022-12
Hälso- och sjukvårdsnämnd, Politisk organisation ledamot 2019-04-2022-12
Regionfullmäktige, Politisk organisation ledamot 2018-10-2022-10

Did the content help you?

Last updated: Tuesday, May 5, 2020